Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Після відступу з Херсона: в ISW спрогнозували, де росіяни посилять наступ найближчим часом

Херсон росія здала, тепер активізується на Донеччині – ISW. Фото: Генштаб ЗСУ

Херсон росія здала, тепер активізується на Донеччині – ISW. Фото: Генштаб ЗСУ

Після втечі російської армії з Херсона ворог, найімовірніше, активізує наступальні дії на Донеччині. Як пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW), наступ підсилиться завдяки перекиданню додаткових мобілізованих разом із тими силами, які російське командування вивело з правобережжя Дніпра.

Quote«Українські сили в цьому районі опиняться під сильним тиском, і Києву, ймовірно, доведеться перенаправляти війська для захисту від цих відновлених російських наступальних операцій», — зазначається у свіжому звіті ISW.

Водночас в ISW вважають, що «росіяни навряд чи матимуть значні оперативні успіхи» на Донеччині. Утім, аналітики не виключають взяття ворогом міста Бахмут «величезною ціною».

Сили рф на Донеччині включають регулярні війська, новомобілізованих військових, «вагнерівців», добровольців, солдатів так званих «ЛДНР» і «кадирівців».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Цей химерний конгломерат бойових сил матиме значно меншу ефективну бойову міць, ніж угруповання регулярних частин аналогічної чисельності. Украй малоймовірно, що Суровікін зможе перетворити його на силу, здатну вести великомасштабну наступальну механізовану маневрену війну, до того ж він навіть не витрачає (або йому не дозволено) час на створення злагодженого ударного угруповання, перш ніж кинути його в атаку. Це дивне поєднання сил, можливо, принесе певний виграш завдяки лише одній чисельності, але українські захисники, ймовірно посилені, змусять його зупинитися протягом наступних кількох місяців недалеко від вихідних точок», — підсумовують аналітики ISW.

Контекст. Упродовж бойової доби, що минула, Сили оборони України відбили ворожі атаки в районі населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка та Білогорівка Луганської області, Білогорівка, Курдюмівка, Водяне та Мар’їнка на Донеччині.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини