Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гайдай повідомив про чергові успіхи ЗСУ на Луганщині

Контрнаступ України на Луганщині : ситуація на 12 листопада. Фото: Генштаб ЗСУ

Контрнаступ України на Луганщині : ситуація на 12 листопада. Фото: Генштаб ЗСУ

Станом на суботу, 12 листопада, на Луганщині Сили оборони Україні відбили у російських загарбників загалом 11 населених пунктів. Як розповів місцевий очільник ОВА Сергій Гайдай, на цьому напрямку українські бійці рухаються не настільки швидко, як на інших, оскільки ворог встиг добре підготуватись.

Quote«Просування ЗСУ не таке стрімке, як в інших сферах. Російські окупаційні війська, на жаль, встигли потужно підготуватися, вони постійно стягують резерви, техніку, будують оборонні споруди. І мінують усі навколо», — пояснив він.

За його словами, деокуповано переважно про невеликі села, але для Луганського напрямку навіть такий результат є суттєвим.

Гайдай також розповів і про підготовку російської армії до зимівлі в області. За його словами, солдати рф виганяють місцевих жителів з населених пунктів поблизу лінії фронту з їхніх осель. Це робиться, на його думку, для того, щоб місцеві не мали змогу передати ЗСУ координати казарм, розташування складів та дислокації техніки на тлі наближення українського війська.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У великих тимчасово окупованих містах Луганщини, таки як Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне, ситуація критична. Жодне з міст не готове до приходу морозів, свої обіцянки місцеві гауляйтери не виконали.

Контекст. Станом на 13 жовтня Гайдай повідомляв про звільнення від російських окупантів семи населених пунктів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, у п'ятницю, 11 листопада, Збройні сили України взяли під контроль місто Херсон.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини