На Луганщині Сили оборони України продовжують контрнаступ. Станом на сьогодні відомо про сім звільнених населених пунктів в області, повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Він додав, що поки що до деокупованих сіл вільного й безпечного доступу немає. Окупанти безперервно накривають їх вогнем із реактивної артилерії й танків.
Гайдай також зазначив, що російські загарбники зірвали сьогоднішню спробу доправити у звільнені населені пункти гуманітарні вантажі. Утім, у разі стабілізації безпекової ситуації він пообіцяв одразу направити в деокуповані села мобільні відділення «Укрпошти» та пересувні ЦНАПи.
Контекст. Нагадаємо: 5 жовтня очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що Збройні сили України взялися за звільнення Луганщини від російських загарбників.