Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гайдай пообіцяв гарні новини зі Сватівського та Кремінського напрямків

Деокупація Луганщини: оперативна ситуація на 8 листопада. Фото: Генштаб ЗСУ

Деокупація Луганщини: оперативна ситуація на 8 листопада. Фото: Генштаб ЗСУ

Сили оборони України й далі вибивають окупантів із території тимчасово захопленої рашистами Луганщини. За словами очільника місцевої ОВА Сергія Гайдая, через постійне просування наших захисників «сіра зона» в області практично нівелюється.

Quote«Іде саме таке стрімке просування. Воно для нас стрімке, хоча десь хтось може вважати, що воно повільне, але треба враховувати, що є певні особливості Луганської області.... Усе-таки російські окупаційні війська встигли перевезти туди велику кількість резервів, встигли побудувати оборонні споруди, величезну ділянку замінувати, тому просування йде достатньо обережно», — пояснив він.

За словами Гайдая, росіяни намагаються за будь-яку ціну та кількість полеглих солдатів утримати ділянки поблизу Сватового та Кремінної. Глава ОВА очікує, що кількість загиблих росіян на цих напрямках оцінюватиметься тисячами. Він називає це «м'ясорубкою» й додає, що російське командування це добре усвідомлює.

Гайдай підтвердив оприлюднену напередодні інформацію про знищення групи «кадирівців» у Лисичанську. За його словами, вони спочатку зняли відео з місцем свого розташування, а потім до них «завітала бавовна».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Річ у тім, що вони не воюють на передовій абсолютно. Наші військові на передовій «кадирівців» не бачать. Тобто в них є чітке завдання: або зачистка, або загороджувальні загони... Тому в них кожна втрата, з огляду на те, що вони не мають справу з реальними бойовими діями, дуже важлива. До речі, якщо «кадирівців» беруть у полон, їх миттєво обмінюють на будь-кого, тому вони гарний обмінний фонд», — додав Гайдай.

Контекст. Протягом бойової доби, що минула, Сили оборони України відбили ворожі атаки в районі населених пунктів Красногорівка, Бахмут, Іванград, Опитне, Кліщіївка, Мар’їнка, Павлівка, Водяне та Майорськ Донецької області, а також Білогорівка на Луганщині.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини