Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Масштабна деокупація Луганщини: Гайдай розповів, із чого почнеться

Контрнаступ на Луганщині: спочатку Кремінна, далі – Сватове та Лиман. Фото: Telegram / Сергій Гайдай

Контрнаступ на Луганщині: спочатку Кремінна, далі – Сватове та Лиман. Фото: Telegram / Сергій Гайдай

Звільнення Луганської області від російських загарбників розпочнеться з Кремінної та Сватового. За словами очільника місцевої ОВА Сергія Гайдая, основний удар Сили оборони України завдадуть на Лиманському напрямку.

Quote«Усе зосереджено на Лиманському напрямку. Ми бачимо, що туди стягує рештки військ російська армія. (Російські військові там) зариваються, закопуються, підтягують РСЗВ. Основний удар буде там, і звідти почнеться деокупація Луганської області», — зазначив він.

Гайдай розповів, що в Кремінній наразі російських окупаційних сил немає — вони залишили населений пункт. Однак зазначив, що українське військо туди ще не увійшло.

Quote«Кремінна порожня зовсім: ні поліції, ні прокуратури, ні комендатури немає – усі поїхали, Третій день висить прапор — український прапор — на адміністративній будівлі в Кремінній. Ніхто його не знімає. Це говорить про те, що з військових там нікого немає, а всі окупанти та колаборанти втекли», — зазначив він.

За словами Гайдая, практично ідентична ситуація в Старобільську.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами очільника Луганської ОВА, нині тривають бої навколо міста Лиман (до 2016 року – Червоний Лиман). Населений пункт розташовується на межі Луганщини та Донеччини, українська сторона втратила над ним контроль наприкінці травня.

Контекст. За даними Міноборони, українські військові вже звільнили від російських окупантів майже 6 тисяч квадратних кілометрів території України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини