Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Загострення на кордоні з Азербайджаном: Вірменія просить захисту в Путіна та ОДКБ

Вірменія – Азербайджан: на кордоні розпочались військові дії – що відомо. Фото: Facebook / Armgovernment

Вірменія – Азербайджан: на кордоні розпочались військові дії – що відомо. Фото: Facebook / Armgovernment

Оборонні відомства Вірменії та Азербайджану повідомили про початок бойових дій на спільному кордоні. Вірменський прем’єр Нікола Пашинян уночі зателефонував російському диктатору Володимиру Путіну, після чого скликав засідання Ради безпеки.

Quote«У зв'язку з агресією проти суверенної території Республіки Вірменія ухвалено рішення офіційно звернутися до Російської Федерації з метою реалізації положень Договору про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу, а також до Організації Договору про колективну безпеку та до Ради безпеки ООН», — йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Пашиняна.

Вірменська сторона, як пише видання «Новини Вірменії», звинуватила Збройні сили Азербайджану в початку обстрілів з артилерії позицій армії Вірменії поблизу Горіса, Сотка та Джермука. Стрілянина почалася приблизно о 00:05 13 вересня.

Зі свого боку на сайті Міноборони Азербайджану зазначається, що вночі 12 вересня підрозділи сусідньої армії «здійснили широкомасштабні диверсії на Дашкесанському, Кельбаджарському та Лачинському напрямках азербайджано-вірменського державного кордону».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Диверсійні групи Збройних сил Вірменії в темний час доби замінували райони та шляхи постачання між позиціями підрозділів азербайджанської армії в різних напрямках, використовуючи гірський рельєф місцевості та яри. Унаслідок вжитих нашими частинами термінових заходів щодо негайного запобігання цим актам стався бій», — йдеться в повідомленні відомства.

У міністерстві зазначили, що внаслідок бойових дій є жертви з обох боків. У повідомленні наголошується, що протягом останнього місяця вірменська армія систематично здійснювала вогневий вплив у напрямках Лачинського, Кедабекського, Дашкесанського та Кельбаджарського районів державного кордону.

Quote«Вірменія також прагне загальмувати реалізацію великомасштабних цивільних інфраструктурних проєктів, що реалізуються Азербайджаном у прикордонних районах, звільнених від окупації, і зберегти атмосферу напруженості біля кордонів Азербайджану», — повідомляє Міноборони Азербайджану.

Азербайджанська сторона підкреслює, що відповідальність за конфлікт несе Вірменія.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. До цього відновлення бойових дій у Нагірному Карабаху фіксували на початку серпня. Тоді так зване міністерство оборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки заявило про порушення Азербайджаном режиму припинення вогню, що призвело до смерті одного та поранення сімох військових.

Коментарі

Всі новини