Концерти й нові межі карантину: що змінилося для «зеленої», «жовтої» та «помаранчевої» зон

Кабмін дозволив проводити концерти в «зеленій» зоні. Фото: Pixabay

Кабмін дозволив проводити концерти в «зеленій» зоні. Фото: Pixabay

Кабінет міністрів змінив поріг захворюваності для «жовтої» та «помаранчевої» зон карантину. Відповідну постанову №848 опублікували на сайті уряду.

Тепер якщо в лікарнях заповнено від 50% до 75% місць для прийому пацієнтів із коронавірусом протягом п'яти днів, то регіон увійде до «помаранчевої» зони. Крім того, епідемічний поріг «помаранчевої» зони складе від 120 хворих на 100 тис. населення за два тижні для районів і міст із населенням понад 70 тис. жителів. Раніше цей показник становив від 80 до 160 хворих. Для міст із населенням менш як 70 тис. осіб це значення складе 160 хворих замість показника від 120 до 240 хворих раніше.

Водночас Кабмін дозволив проводити концерти в «зеленій» зоні і прибрав заборону на проведення культурних масових заходів у «помаранчевій» зоні. Там буде встановлено обмеження максимальної кількості відвідувачів залежно від площі. Організатор заходу зобов'язаний буде контролювати їхню кількість.

Telegram Logo

Контекст. Раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення продовжити адаптивний карантин до 31 жовтня 2020 року. У «зелених» зонах карантину заборонили дискотеки та роботу нічних клубів. Увечері 1 вересня під будівлею Кабінету міністрів пройшла акція протесту під назвою «Не вбивайте галузь». Учасники влаштували рейв під стінами уряду, вимагаючи дозволити розважальним закладам і ресторанам повноцінно працювати, а також зняти обмеження на проведення культурно-мистецьких заходів в умовах адаптивного карантину.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини