Ніяких більше вечірок: нічні клуби пригрозили Кабміну протестом через заборону працювати

Співробітники ресторанів, нічних клубів, концертних майданчиків планують пікетувати будівлю Кабміну 28 серпня. Фото: Facebook/SkyBarKiev

Співробітники ресторанів, нічних клубів, концертних майданчиків планують пікетувати будівлю Кабміну 28 серпня. Фото: Facebook/SkyBarKiev

Співробітники ресторанів, нічних клубів, концертних майданчиків після заборони на проведення дискотек у «зеленій» зоні карантину планують пікетувати будівлю Кабміну 28 серпня.

«Кожен заклад, роботу якого заборонили, — це десятки робочих місць безпосередньо в ньому та сотні робочих місць у суміжних галузях [...] Ми з розумінням ставимося до ситуації, що склалася у світі. Але ми не розуміємо, чому розважальні заклади та заклади сфери харчування потрапили під сувору заборону і чому саме з 23:00 до 7:00», — йдеться в анонсі заходу.

Організовують пікет нічні клуби та розважальні заклади SkyBar, Forsage Dance Club, Closer, Keller Bar, River Port.

Telegram Logo

«Проблему істотно перебільшено, і заборона діяльності окремої категорії закладів не є одним із ключових інструментів боротьби з небезпечним вірусом. Створюючи гучні інформаційні приводи про роботу нічних закладів і забороняючи їхню роботу, органи влади знищують не тільки цілий сектор економіки, залишаючи без засобів до існування досвідчених працівників сфери обслуговування та культури, але й доводять до банкрутства підприємства малого та середнього бізнесу, об'єкти туристичної інфраструктури. У майбутньому це суттєво позначиться на дохідній частині бюджету та добробуті досить значного прошарку населення», — йдеться у повідомленні.

Організатори додали, що загальна кількість гостей у п'ятницю та в суботу з 23:00 до 07:00 становить близько 15-20 тис. осіб, а в будні дні цей показник у кілька разів менший. Для порівняння: київське метро перевезло 536 тис. пасажирів на третій день після дозволу діяльності під час карантину.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше Кабінет міністрів також ухвалив рішення продовжити адаптивний карантин до 31 жовтня 2020 року. У «зелених» зонах карантину заборонили дискотеки та роботу нічних клубів з 23:00 до 07:00.

«Зокрема, заборонити проведення дискотек, роботу розважальних закладів, нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Крім того, з Міністерством культури ми пропрацювали заборону на проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності», — повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Контекст. Кабінет міністрів закрив в'їзд до України іноземцям до кінця вересня. Також заборонено проведення у вересні масових заходів в Умані. Цього року через пандемію коронавірусу хасиди не зможуть здійснити паломництво в Україну на свято іудейського Нового року Рош ха-Шана.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини