Вакцинація в Україні: коли почнуть робити щеплення Sinovac і завезуть Pfizer і Novavax

Степанов розповів, коли в Україну доставлять Pfizer, Novavax і почнуть робити щеплення Sinovac (CoronaVac) | The Page

Степанов розповів, коли в Україну доставлять Pfizer, Novavax і почнуть робити щеплення Sinovac (CoronaVac) | The Page

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, коли в Україну поставлять вакцини проти коронавірусу американсько-німецького виробництва Pfizer / BioNTec, китайської компанії Sinovac ( CoronaVac ) та інших, якими прищеплюватимуть українських громадян.

Вакцина Pfizer в Україні

Як він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24», перша поставка вакцини проти COVID-19 компанії Pfizer у рамках міжнародної ініціативи з розподілу вакцин COVAX очікується 14 квітня. Планується доставити 117 тис. доз. Водночас до кінця травня в країну повинно прилетіти 1,7 млн доз цієї вакцини, а згідно з комерційним контрактом, підписаним між Україною і Pfizer, всі 10 млн доз прибудуть до кінця 2021 року (поставки за договором починаються з травня).

Вакцина Sinovac (CoronaVac) в Україні

За словами Степанова, прищеплювати вакциною CoronaVac від китайської компанії Sinovac Biotech, яка прибула в країну 25 березня, почнуть з 10 квітня. Водночас у травні в країну надійде ще 1,7 млн доз.

Telegram Logo

«Вакцина, згідно з усіма нашими нормативно-правовими документами, повинна пройти лабораторний контроль, який має певні терміни. Після 10 квітня він закінчиться — і відразу цю вакцину почнуть використовувати для щеплень».

Максим Степанов

Максим Степанов

міністр охорони здоров'я

AstraZeneca (CoviShield) і Novavax в Україні

Що стосується вакцини CoviShield, індійського аналога AstraZeneca, якою наразі прищеплюють українських громадян, то в травні Україна повинна отримати 1,5 млн її доз.

Вакцину американської компанії Novavax почнуть поставляти не пізніше липня по 2 млн доз щомісяця.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Для вакцинації 70% дорослого населення України потрібно 48 млн доз вакцини проти COVID-19. Всі вони повинні прибути в Україну до кінця року», — резюмував міністр.

Контекст. Раніше The Page розповідало про ризики вакцин проти COVID-19 і чим загрожує відмова від щеплень.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини