Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До 12 червня ніхто з України не полетить – МАУ

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Міжнародні авіалінії України (МАУ) не збираються здійснювати міжнародні рейси до початку липня, а можливо, і пізніше. Ба більше, в коментарі для The Page пресслужба авіакомпанії повідомила, що з України навряд чи взагалі хтось вилетить до 12 червня.

Основною причиною такої ситуації є те, що країни ще не зняли обмеження на польоти і не відкрили кордони, тож літати фактично нема куди. Через те відсутня й економіка рейсів.

Водночас МАУ проводить робочі наради та консультації з органами влади, проте рекомендації неможливо сприймати як прямі вказівки.

Контекст. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на початку травня заявив, що влітку 2020 року українці зможуть літати тільки всередині країни. На повноцінне міжнародне авіасполучення доведеться чекати до осені.

Водночас вранці 18 травня ТАСС з посиланням на офіційну представницю чеського національного авіаперевізника Czech Airlines Владиміру Дуфкову повідомило, що начебто з 24 травня Czech Airlines почне здійснювати рейси до Києва, а з 25 травня — до Одеси.

Однак у пресрелізі авіакомпанії від 7 травня немає ані Києва, ані Одеси. Ба більше, в системі бронювання Czech Airlines відсутні рейси до Києва/ з Києва до Праги/ з Праги наприкінці травня — на початку червня 2020 року. Проте є рейси на початок червня в Одесу/з Одеси.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини