Українці зможуть літати за кордон не раніше осені

Влітку міжнародного авіасполучення в Україні не буде. Фото: УНІАН

Влітку міжнародного авіасполучення в Україні не буде. Фото: УНІАН

Улітку 2020 року українці зможуть літати тільки всередині країни. На повноцінне міжнародне авіасполучення доведеться чекати до осені.

«Я думаю, що ми дуже обережно влітку спробуємо почати з повернення внутрішнього сполучення. З міжнародним складніше, бо тут рішення залежать не тільки від нас. У деяких країнах ЄС, які є класичними туристичними напрямками, зараз самі ламають голову, як це все врегулювати. Але скажу одразу: протягом літа повноцінного відновлення міжнародного авіасполучення не буде... тобто так, як було колись, такого не буде точно».

Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ

Міністр також нагадав, що є скептики, які вважають, що в світі може початися друга хвиля коронавірусу і до неї треба бути готовими.

Контекст. Усі міжнародні авіарейси Україна скасувала з 17 березня. Право літати отримали тільки евакуаційні рейси та для вивозу українських працівників за кордон. Зараз в Україні працюють тільки два аеропорти. Основний – «Бориспіль». Аеропорт «Львів» є запасним.

Telegram Logo

Внутрішні рейси в Україні під забороною з 18 березня. Одночасно з ними заборона торкнулася залізничних міжнародних і міжміських перевезень.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини