Facebook Pixel

Українці зможуть літати за кордон не раніше осені

Улітку 2020 року українці зможуть літати тільки всередині країни. На повноцінне міжнародне авіасполучення доведеться чекати до осені.

«Я думаю, що ми дуже обережно влітку спробуємо почати з повернення внутрішнього сполучення. З міжнародним складніше, бо тут рішення залежать не тільки від нас. У деяких країнах ЄС, які є класичними туристичними напрямками, зараз самі ламають голову, як це все врегулювати. Але скажу одразу: протягом літа повноцінного відновлення міжнародного авіасполучення не буде... тобто так, як було колись, такого не буде точно».

Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба

міністр закордонних справ

Міністр також нагадав, що є скептики, які вважають, що в світі може початися друга хвиля коронавірусу і до неї треба бути готовими.

Контекст. Усі міжнародні авіарейси Україна скасувала з 17 березня. Право літати отримали тільки евакуаційні рейси та для вивозу українських працівників за кордон. Зараз в Україні працюють тільки два аеропорти. Основний – «Бориспіль». Аеропорт «Львів» є запасним.

Внутрішні рейси в Україні під забороною з 18 березня. Одночасно з ними заборона торкнулася залізничних міжнародних і міжміських перевезень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉