Київрада вимагає від Зеленського, Кабміну та Ради знизити комунальні тарифи

Київська міська рада підтримала рішення про звернення до президента Володимира Зеленського, Верховної Ради та Кабміну з вимогою знизити тарифи на комунальні послуги.

Таке рішення під час пленарного засідання підтримав 61 депутат — про це йдеться в повідомленні на сайті міськради.

Депутати категорично не погоджуються з підвищенням тарифів на природний газ, електроенергію та воду з 1 січня 2021 року.

Telegram Logo

Вони також вимагають від влади вжити заходів для зниження ціни на газ до літнього тарифу, щоб знизити вартість опалення та електроенергії. Уряд також має посилити заходи соцзахисту населення й запобігти подальшому підвищенню тарифів на електроенергію.

Депутати підтримали рішення звернутися до уряду та НКРЕКП із пропозицією внести законодавчі зміни, які нададуть можливість міськрадам самим регулювати тарифи на комунальні послуги.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У січні 2021 року Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою обмежив ціну на газ для побутових споживачів 6,99 грн/куб. м (на період дії карантину або до кінця опалювального сезону). Також був обмежений тариф на розподіл (доставку) газу на рівні 1,79 грн/куб. м (без ПДВ).

Тарифи газорозподільних компаній на 2021 рік НКРЕКП встановила в листопаді 2020 року. Водночас вона зменшила тарифи у 2-3 рази, як порівняти з тими, що подали компанії у своїх розрахунках.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини