Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Китай став газовим гігантом. Запаси горючих сланців виросли на третину

China Petroleum and Chemical Corp (Sinopec) збільшила доведені геологічні запаси сланцевого газу на 191,83 млрд кубометрів на газовому родовищі Фулін в басейні Сичуань.

Це збільшує загальні оціночні геологічні запаси блоку Фулін на південному заході Китаю, першого великого комерційного проекту з видобутку сланцевого газу в країні, до 792,64 млрд кубометрів, передає Reuters.

Компанія повідомила, що недавно підтверджені запаси родовища Фулін були сертифіковані Міністерством природних ресурсів КНР.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Президент Sinopec Ма Юншен (Ma Yongsheng) раніше заявляв, що компанія має намір майже подвоїти видобуток природного газу з горючих сланців до 13 млрд кубометрів на рік до 2025 року.

Так компанія виконує заклик китайського уряду підвищити енергетичну безпеку країни і збільшити споживання природного газу замість вугілля.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Це допоможе Китаю наблизитися до енергетичної безпеки. І це погана новина для РФ, так як у країн укладено контракт на щорічну поставку 38 млрд кубометрів газу з Росії. Більш того, «Газпром» хоче збільшити обсяг експорту до 44 млрд кубометрів на рік. Нова оцінка запасів родовища Фулін може знизити потребу КНР в російському газі.

За даними Sinopec, загальні доведені геологічні запаси сланцевого газу в Китаї складають 940,77 млрд кубометрів.

Коментарі

Всі новини