Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кіберспорт став офіційним видом спорту в Україні — UPEA

Комп'ютерний спорт, або кіберспорт, сьогодні отримав статус офіційного в Україні. Отже, Україна приєдналася до більш як 25 країн світу, де кіберспорт визнано офіційним видом спорту.

«Це велика перемога й результат двадцятирічної роботи всіх гравців ринку, ентузіастів, професійних і аматорських команд, участі й перемог у десятках європейських і міжнародних турнірів — те, завдяки чому на кіберспорт звернули увагу та почали сприймати серйозно», — повідомляє Українська асоціація професійного кіберспорту (UPEA).

В асоціації вважають, що стереотипи щодо кіберспорту як «дитячих іграшок» позаду. Яскравим тому підтвердженням є пристрасть мільйонів гравців у всьому світі, чемпіонати з багатомільйонними переглядами та багатомільйонними призовими.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Це також підтверджують наукові дослідження в галузі психології, фізіології та соціології. Кіберспорт також вносить серйозний внесок у розвиток традиційних видів спорту як сервісний елемент.

«Ми впевнені, що новий статус кіберспорту — це великий крок назустріч до створення великого кіберспортивного майбутнього та завоювання світового лідерства на міжнародній арені для нашої країни», — зазначають в UPEA.

Підписуйтесь на нас в Google News!

В асоціації нагадали, що через тиждень вони представлять стратегію розвитку кіберспорту в Україні 2020-2025.

Глобальні доходи кіберспорту без урахування доходів від трансляцій 2020 року сягнуть $1,1 млрд, збільшившись за рік на $150 млн.

Коментарі

Всі новини