Ярославський розвиватиме кіберспорт на базі ХТЗ

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський має намір створити інфраструктуру для розвитку в Харкові кіберспорту на базі IT-кластера бізнес-парку «Екополіс ХТЗ».

Це питання сьогодні обговорював мер Харкова Геннадій Кернес із чемпіоном світу з комп'ютерних ігор Данилом Тесленком.

У ході зустрічі також йшлося про відкриття в місті професійної кіберспортивної академії, про об'єднання кіберспортивних організацій, а також про проведення в Харкові міжнародних чемпіонатів.

Telegram Logo

«Я поспілкувався з Олександром Ярославським, який у себе в бізнес-парку «Екополіс ХТЗ» робитиме потужну інфраструктуру для IT-бізнесу і всіх високих технологій. Він готовий підтримати й кіберспорт», — написав мер Харкова у своєму telegram-каналі.

У пресслужбі DCH підтвердили наміри Олександра Ярославського підтримати ідею розвитку кіберспорту в Харкові.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Кіберспорт може цілком логічно стати частиною створюваної інноваційної екосистеми», — розповіли в DCH.

Контекст. Харківська міська влада популяризує кіберспорт з 2016 року, організовуючи безкоштовні трансляції великих світових чемпіонатів і проводячи турніри. Очікується, що в майбутньому цифрові види спорту стануть олімпійськими.

Бізнес-парк «Екополіс ХТЗ» — величезний індустріальний парк, створений групою DCH Олександра Ярославського на базі Харківського тракторного заводу (ХТЗ). Інвестиційний портфель в обсязі $10 млрд розраховано до 2033 року. Планується створити понад 10 тис. високотехнологічних робочих місць.

Основною локацією стане вільна територія ХТЗ площею понад 500 тис. кв. м виробничих приміщень. Сам ХТЗ стане промисловим кластером індустріального парку.

Тут також створять IT-кластер з бізнес-інкубатором та акселератором стартапів, медичний кластер з центром сучасної вірусології, а також логістичний, торговий, агротехнологічний, дослідницький (R&D) та освітній кластери.

Група DCH бізнесмена Олександра Ярославського має намір брати участь у тендерах «Укравтодору» на будівництво та ремонт доріг в Україні у 2020 році.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини