Facebook Pixel

Російські хакери надалі атакують урядові мережі й компанії США та Європи

Кібератаки на американські та європейські урядові мережі тривають. Фото: Pixabay

Кібератаки на американські та європейські урядові мережі тривають. Фото: Pixabay

Російські хакери, яким минулого року вдалося провести масштабну кібератаку, що зачепила навіть Мінфін та Держдепартамент США, знову активізувалися. За даними CNN, останніми місяцями вони здійснили кілька спроб проникнути до урядових мереж Сполучених Штатів і країн Європи.

Експерти зазначають, що цього року зловмисники долучили нові інструменти та методи. Їм і цього разу вдалося «влізти» до низки держструктур, які працюють над політичними питаннями. Під удар знову також потрапили технологічні компанії. Наразі конкретних даних щодо назв компаній чи державних агентств немає, також не відомо, чи викрали хакери якусь інформацію.

Контекст. Минулого року російські хакери здійснили одну з наймасштабніших атак на американські урядові системи останніми роками. Серед їхніх жертв опинилися Мінфін, Міністерство внутрішньої безпеки, Міненерго, Держдеп, Національне управління телекомунікацій та інформації, Мінторгівлі, Пентагон, компанії Microsoft, Cisco, FireEye та інші. За оцінками Bloomberg, тоді зловмисники загалом отримали доступ до мереж щонайменше 200 відомств та компаній у всьому світі. Американська влада та розвідка звинуватили хакерів із РФ. Росія так само провину не визнала та вимагала конкретних доказів, а не припущень.

Telegram Logo

Коментарі

Всі новини