Facebook Pixel

Карантин в Україні: нові послаблення і які регіони «не змогли»

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

З 5 червня розпочинається черговий етап послаблення карантину. Мають відкритися басейни, а також відновити роботу зали ресторанів та кафе. Однак кілька областей, згідно з епідемічними показниками, не готові до послаблення карантинних обмежень.

506karantin.jpg

До послаблення протиепідемічних заходів не готові місто Київ, а також Волинська, Житомирська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області. За кількістю тестувань не підходять до переходу до наступного етапу карантину Донецька та Луганська області.

Крім того, все ще актуальними залишаються карантинні заходи безпеки, як-от соціальна дистанція, режим носіння масок та використання антисептиків. Це допоможе запобігти зростанню захворюваності, зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час онлайн-брифінгу.

Telegram Logo

Він нагадав, що карантин не відмінено, а COVID-19 – серйозне захворювання, яке не проходить легко.

Контекст. Частина областей станом на 1 червня не була готова для послаблення карантину. Ба більше, згідно з епідемічними показниками, не готовий до послаблення і Київ.

Кабмін 20 травня ухвалив рішення про введення в Україні так званого адаптивного карантину. Це означає, що другий етап карантинного послаблення торкнеться лише тих регіонів, де показники, зазначені в таблиці МОЗ, є в нормі.

Як стало відомо 22 травня, Київ виявився не готовим до введення другого етапу послаблення карантину. Зокрема, показник інцидентності в Києві перевищував норму — понад 15 за умови менш як 12 інцидентів (випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19) на 100 тис. чоловік.

Коментарі

Всі новини