Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київ залишився без ресторанів і кафе – Кличко пояснив чому

Ресторани і кафе Києва під час карантину. Фото: УНІАН

Ресторани і кафе Києва під час карантину. Фото: УНІАН

Влада Києва відклала ухвалення рішення щодо відкриття ресторанів, кафе та басейнів. Про це на брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко.

У Києві зараз один із трьох показників (за кількістю хворих на сто тисяч населення) перевищує норму і сьогодні становить 14,9. Я розумію бізнес, розумію, що йому треба працювати. Але ми ж не хочемо знову повернутися в карантин?

Віталій Кличко

Віталій Кличко

мер Києва

Рішення про роботу в столиці ресторанів і басейнів місто ухвалить окремо, з огляду на ситуацію щодо захворюваності упродовж найближчих днів. Комісія з надзвичайних ситуацій міста розгляне це питання після вихідних.

Контекст. Раніше Кабмін дозволив з 5 червня відновити роботу ресторанів, однак за умови дотримання протиепідемічних правил. У деяких регіонах України відновили свою роботу заклади без літніх майданчиків. Однак це не торкнулось усіх. Міністерство охорони здоров'я не дозволило відновити повноцінну роботу ресторанів у Києві, а також у Волинській, Житомирській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини