Коли запрацює транспорт, включно з метро та авіаперевезенням: рішення Кабміну

Кадр з трансляції

Кадр з трансляції

Кабінет міністрів 20 травня 2020 року на своєму засіданні ухвалив рішення про відновлення роботи громадського наземного транспорту та метрополітену.

Як написав у своєму телеграм-каналі міністр інфраструктури Владислав Криклій, наземний громадський транспорт у містах відновить роботу з 22 травня, а метро – з 25 травня.

Йдеться про регіони, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення нараховується в середньому менше ніж 12 нових випадків захворювання на COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА-тестів становить більше ніж 12, а завантаженість ліжок у лікарнях, до яких госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше ніж 50%.

Telegram Logo

Отже:

  • з 22 травня відновлюються регулярні й нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному і міжнародному сполученні;
  • з 25 травня — перевезення пасажирів у метро;
  • з 1 червня — залізничні пасажирські перевезення в міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • з 1 червня — міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Водночас у разі здійснення перевезень до регіону, в якому не діють послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць для сидіння з розсаджуванням пасажирів з вільним місцем поруч, спереду і ззаду;
  • з 15 червня — прийняття і відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Водночас обов'язковими вимогами безпеки є масковий режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту.

Термін карантину в Україні Кабмін продовжив до 22 червня.

Своєю чергою в телеграм-каналі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з'явилася інформація про те, що йдеться про перехід України на так звану адаптивну модель карантину.

«Ми продовжуємо карантин до 22 червня і переходимо до адаптивної моделі. Це дасть змогу регіональним комісіям ТЕБ та НС посилювати протиепідемічні обмеження на місцях у разі виявлення спалахів захворювання», — йдеться у повідомленні.

«Або послаблювати ці заходи, якщо це не суперечить встановленим обмеженням на загальнонаціональному рівні, а епідемічна ситуація відповідає трьом певним критеріям», — додав Шмигаль.

Інфографіка з телеграм-каналу Шмигаля

Інфографіка з телеграм-каналу Шмигаля

Контекст. У зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні в березні 2020 року було введено жорсткий карантин і закрито держкордон.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини