Київ виявився не готовим до другого етапу послаблення карантину – МОЗ

Фото: facebook.com/moz.ukr

Фото: facebook.com/moz.ukr

Київ виявився не готовим до запровадження другого етапу ослаблення карантину.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я України, опубліковані на сайті відомства вранці 22 травня.

Зокрема, показник інцидентності в Києві перевищує норму більш як 15 при нормі менш ніж 12 інцидентів (випадків зараження на коронавірусну інфекцію COVID-19) на 100 тис. осіб.

Водночас два інші показники в Києві, які враховуються в разі ухвалення рішення про послаблення карантинних заходів, у нормі: завантаженість ліжок у лікарнях менше за 50%, охоплення тестуванням на COVID-19 — понад 44 (при нормі не менш ніж 12 на 100 тис. осіб).

Варто зазначити, що, відповідно до зазначеної таблиці МОЗ, до введення другого етапу послаблення карантину готові лише 13 регіонів з 25.

Зокрема, в Харкові (де є метро) і області всі показники в нормі. А ось у Дніпрі (теж є метро) та Дніпропетровській області – проблеми з тестуванням.

Даних щодо Криму і Севастополю, які анексовані Росією, в таблиці немає.

Контекст. 20 травня Кабмін ухвалив рішення про введення так званого адаптивного карантину в Україні. Він означає, що другий етап карантинного послаблення торкнеться тільки тих регіонів, де показники, зазначені в таблиці МОЗ, в нормі.

Київ планував відновити роботу метро з 25 травня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Сенатори США пообіцяли запропонувати 1 червня нові санкції проти «Північного потоку – 2»

Очікується, що 1 червня сенатор-республіканець Тед Круз і демократ Джин Шахін внесуть на розгляд Конгресу нові санкції щодо газопроводу «Північний потік – 2», який Росія намагається добудувати самостійно. Про це повідомило Reuters.

Нацбанк за травень купив на міжбанку валюти на $661 млн і поповнив резерви

Національний банк у травні придбав на міжбанківському валютному ринку $660,6 млн. У квітні він купив в резерви $723,3, а продав – $445 млн.

США звинуватили Росію у постачанні контрафактної валюти для повстанців у Лівії

Держдепартамент США привітав вилучення урядом Мальти лівійської валюти на суму $1,1 млрд, надрукованій російським підприємством «Гознак» на замовлення «нелегітимною паралельної організації». Мальта оголосила про конфіскацію 26 травня.