Кабмін призначив Максима Нефьодова головою митниці. Поки що він там єдиний працівник

Фото: Кабмін

Фото: Кабмін

Уряд на своєму сьогоднішньому засіданні звільнив Максима Нефьодова з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі і призначив його головою Державної митної служби.

Як уточнив Нефьодов у коментарі The Page, він приступить до своїх обов’язків на новій посаді 15 липня. «Протягом кількох днів буде створена юридична служба. І я поки що там буду єдиним працівником», – пояснив ексзамміністра.

На початку засідання Кабміну прем’єр-міністр Володимир Гройсман жартома звернувся до Нефьодова, який сидів на місцях, призначених для керівників держвідомств: «Макс, ти сьогодні отримаєш «квиток» на війну з контрабандою та тіньовими схемами».

Telegram Logo

Як зазначила голова Мінфіну Оксана Маркарова, через блокування судами конкурсу на керівника нової Держмитниці процес призначення затягнувся на 67 днів.

Також уряд затвердив реформу митниці та податкової.

Контекст

  • 25 червня комісія вищого корпусу держслужби рекомендувала Кабміну призначити Нефьодова главою Держмитниці.
  • Нефьодов вже ділився планами щодо переведення митників на контрактну систему роботи. За його словами, спочатку з держслужбовцями повинні укладати короткостроковий контракт, далі — трирічний, а згодом — п’ятирічний і так далі.
  • Крім того, новий керівник митниці заявляв, що 26 митниць для України — це забагато. Їх треба скоротити до 5 — 6. На The Page виходив матеріал, в якому представники бізнесу та експерти розповіли, що вони думають з цього приводу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини