Кабмін розпорядився розблокувати діяльність НАЗК

Кабінет міністрів за участю президента Володимира Зеленського на терміновому позачерговому засіданні розпорядився розблокувати діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Про це повідомляє Офіс президента.

Раніше під головуванням Володимира Зеленського відбулося закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) за рішенням Конституційного суду (КС) про неконституційність окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

Telegram Logo

На думку президента, рішення КС спричинило за собою неможливість втілити в життя результати виборів, що відбулися.

Без повноважень НАЗК з проведення спеціальної перевірки, які визнані КСУ неконституційними, не можна призначати обраних осіб на посади секретаря місцевої ради або голову місцевої ради.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Тому потрібно дуже детально опрацювати всю проблематику, яку ми, на жаль, отримали після рішення Конституційного суду. Відразу скажу про головне, щоб ні у кого не було ні найменшого сумніву, — система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроекти для її відновлення повинні бути підготовлені і направлені до Верховної Ради як невідкладні», — підкреслив президент України.

Нагадаємо, що НАЗК на невизначений час закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення КС.

Як повідомлялося, КС визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини