Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Локдаун в Україні, походження коронавірусу, реєстр олігархів та завершення війни на Донбасі – головне з інтерв’ю Данілова

Інтерв’ю секретаря РНБО Олексія Данілова виданню «РБК-Україна» 25 жовтня. Фото: УНІАН

Інтерв’ю секретаря РНБО Олексія Данілова виданню «РБК-Україна» 25 жовтня. Фото: УНІАН

Секретар РНБО Олексій Данілов дав інтерв’ю виданню «РБК-Україна», у якому розповів про ситуацію з коронавірусом у країні та ймовірність впровадження загальнонаціонального локдауну; його власний погляд на походження COVID-19; завершення війни на Донбасі та українські групи, які прагнуть лобіювати інтереси Кремля. ThePage публікує головне з розмови.

Данілов про локдаун

За словами голови РНБО, поки що у планах влади впровадження загальнонаціонального локдауну немає.

«Ми поки не бачимо причин для того, що локдаун буде вводитися. Територіально будуть певні обмеження»

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО

Данілов також додав, що говорити про ревакцинацію та щеплення дітей та підлітків іще зарано.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Данілов про походження «корони»

Голова РНБО зазначив, що на відміну від тих людей, які переконані, що за коронавірусом «стоїть кажан», він особисто дотримується думки, що до цього доклала руку людина.

«З'явилося це явище на нашій планеті. Очевидно, що воно має біологічну природу. Якщо жодна країна світу з грудня 2019 року – а саме тоді ми отримали першу інформацію від розвідки – до сьогодні не дала відповіді на питання «що це таке?», значить ми маємо справу з якимось неординарним явищем. Річ у тому, що сама біологічна зброя заборонена за багатьма конвенціями, і вихід її до відкритого простору... Те, що після цього відбувається, дає мені підставу вважати, що це може бути дуже непроста історія. Ми не отримали відповіді – це природний або штучно створений вірус. Думки періодично лунають різні, але остаточної відповіді ще немає»

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО

Данілов про кінець війни на Донбасі

Очільник Ради нацбезпеки переконаний, що завершити війну на Сході України може лише російська сторона.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Насправді, ключ від цього всього знаходиться в Москві. І якщо (президент РФ Володимир – ред.) Путін не ухвалить рішення щодо того, що війну треба закінчувати, то ви можете все що завгодно писати й робити»

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО

Він додав, що не бачить жодних причин для російського лідера йти на цей крок. За словами Данілова, війна в Україні це насправді частина масштабнішої гри президента РФ – його цікавить Європа і йому «дуже не подобається, як вона проводиться».

Данілов про «любителів» Путіна в Україні

За словами голови РНБО, наразі в Україн нараховуються три групи, які прагнуть представляти інтереси російського президента, четверта група – «медведчуківська» — наразі відпала. Які саме групи та яких осіб він мав на увазі Данілов не уточнив, але додав, що між ними наразі «йде з’ясування стосунків».

«На російському напрямку наразі відбувається колосальна боротьба за вплив на Україну серед тих людей, які знаходяться на території нашої країни. Між цими групами йдуть зіткнення. Медведчук був однією з цих груп, він був, скажімо, у фаворі з урахуванням того, що він кум Путіна»

Олексій Данілов

Олексій Данілов

секретар РНБО

Данілов про реєстр українських олігархів

Очільник Ради Нацбезпеки наголосив на тому, що нині в Україні «кланово-олігархічний економічний лад» і він несе небезпеку. Він додав, що доки відповідний законопроєкт № 5599 про боротьбу з олігархами не ухвалено, наповнення списку цих осіб ще офіційно не стартувало. Однак, за словами Данілова, технологічно влада вже зараз має змогу проводити «моніторинг у разі ухвалення законопроєкту щодо всіх громадян, які можуть потрапляти в цю систему координат».

Коментарі

Всі новини