Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Верховна Рада ухвалила закон про боротьбу з олігархами

Законопроєкт № 5599 про олігархів: Верховна Рада проголосувала. Фото: скриншот із трансляції

Законопроєкт № 5599 про олігархів: Верховна Рада проголосувала. Фото: скриншот із трансляції

Верховна Рада під час пленарного засідання 23 вересня ухвалила президентський законопроєкт № 5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» у другому читанні та в цілому. Трансляцію розгляду законопроєкту вів телеканал «Рада».

«За» це рішення проголосували 279 народних депутатів із 379, зареєстрованих у сесійній залі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Фото: скриншот із трансляції

Фото: скриншот із трансляції

Додатково. Нардеп від «Слуги народу», глава фінансового комітету Данило Гетманцев раніше наголосив на тому, що опозиція наразі вживає всіх можливих заходів для перешкоджання розгляду законопроєкту про боротьбу з олігархами. Він мав на увазі акції протесту під Радою та намагання заблокувати розгляд документа в парламенті.

Попри це Гетманцев заявив, що в монобільшості є потрібна кількість голосів і підтримка президента для ухвалення законопроєкту.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Законопроєкт сьогодні обов'язково буде проголосовано в сесійній залі попри будь-що», — підкреслив він.

Контекст. Президент Володимир Зеленський 2 червня вніс до Верховної Ради законопроєкт про олігархів як невідкладний. Уже 3 червня текст документа з'явився на сайті Верховної Ради. Згідно з текстом документа, буде створено реєстр олігархів. Рішення щодо внесення до нього осіб ухвалюватиме РНБО. Дія закону обмежується 10 роками. Він має стати основою антитрастових і антилобістських законів.

Верховна Рада 1 липня ухвалила президентський законопроєкт № 5599 у першому читанні.

Коментарі

Всі новини