Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський не виключив локдауну в Україні, однак зазначив, як його можна уникнути

Українці мають обрати між масовою вакцинацією та жорстким локдауном – Зеленський. Фото: ОП

Українці мають обрати між масовою вакцинацією та жорстким локдауном – Зеленський. Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна наразі стоїть на роздоріжжі. Саме зараз українці обиратимуть між впровадженням повного локдауну в країні та масовою вакцинацією.

«Є два шляхи на роздоріжжі. Коли у тебе росте кількість людей (з коронавірусом – ред.) жодна система не витримає. У нас зараз одна з найбільших у Європі систем щодо кількості тисяч ліжок. Але 300 тис. або 500 тис. ніхто не витримає. Тому на цьому роздоріжжі є два шляхи: вакцинація і локдаун. Ось і все».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Глава держави додав, що особисто категорично виступає проти впровадження в країні максимально жорстких обмежень.

«Я дуже проти локдауну — через економіку. Тому що немає локдауну — ми бачимо цифри, ми ростемо. У нас зростає ВВП, зростає бюджет, наповнення бюджету в цьому році більше, ніж було заплановано»

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Контекст. Український МОЗ очікує пік поточної хвилі пандемії COVID-19 і пікові навантаження на систему охорони здоров'я наприкінці жовтня — у середині листопада.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На ранок 19 жовтня в Україні виявили 15 579 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу та 538 смертей. Від початку вакцинації проти коронавірусу в Україні щепили 8 065 762 людей, із них 6 573 564 особи отримали дві дози вакцини.

Станом на 18 жовтня «червону» зону карантину ввели у п'яти областях (Херсонській, Донецькій, Дніпропетровській, Одеській і Запорізькій), але рівень захворюваності перевищує допустиме значення більш ніж у половині регіонів. У «жовтій» зоні нині перебувають Вінницька, Закарпатська, Кіровоградська, Полтавська, Рівненська та Тернопільська області, решта – у «помаранчевій».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Влада Латвії вирішила оголосили в країні загальнонаціональний чотиритижневий локдаун – з 21 жовтня по 15 листопада.

Коментарі

Всі новини