Facebook Pixel

В уряді розповіли, чи оголошуватимуть загальнонаціональний локдаун

Кабмін не має наміру зупиняти економіку – Шмигаль. Фото: Unsplash / Erik Mclean

Кабмін не має наміру зупиняти економіку – Шмигаль. Фото: Unsplash / Erik Mclean

Станом на 20 жовтня вже п’ять областей України перебувають у «червоній» зоні карантину. З огляду на динаміку поширення коронавірусу в країні цей список найближчим часом може розширитися. Утім, прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час сьогоднішнього засідання уряду заявив, що влада не планує вводити загальнонаціональний локдаун, а відтак зупиняти економіку.

Українська влада робить ставку на масову вакцинацію населення. Прем’єр наголосив, що перехід регіону до «червоної» зони мотивує людей імунізуватися, однак закликав вакцинуватися до цього моменту.

«Ми постійно підключаємо нові лікарні та збільшуємо кількість лікарів, які протидіють коронавірусу. Проте 94,2% госпіталізованих із COVID-19 за тиждень не були вакциновані. Ці цифри говорять самі за себе. Вакцинація рятує життя».

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

прем'єр-міністр України

Контекст. Український МОЗ очікує пік цьогорічної хвилі пандемії COVID-19 і пікові навантаження на систему охорони здоров'я наприкінці жовтня — у середині листопада.

Telegram Logo

18 жовтня «червону» зону карантину ввели в п'яти областях (Херсонській, Донецькій, Дніпропетровській, Одеській і Запорізькій), але рівень захворюваності перевищує допустимі значення більш як у половині регіонів. У «жовтій» зоні нині перебувають Вінницька, Закарпатська, Кіровоградська, Полтавська, Рівненська та Тернопільська області, решта – у «помаранчевій».

За минулу добу в країні виявили 18 912 нових хворих і зафіксували 495 смертей. За 19 жовтня в країні вакцинували рекордну кількість людей – 226 587 осіб.

Коментарі

Всі новини