Facebook Pixel

У «Імперіал Тобакко» пояснили, чому заплатили штраф АМКУ

Антимонопольний комітет (АМКУ) нещодавно повідомив про те, що компанія «Імперіал Тобакко» сплатила штраф у розмірі 460 млн грн, щоб не затягувати судовий розгляд. Проте у компанії спростовують цю інформацію.

Про це йдеться у пресрелізі компанії.

У «Імперіал Тобакко» наголосили, що сплата штрафу обумовлена виключно запобіганням нарахування додаткової пені та арешту рахунків, а також бажанням уникнути подальшого безпричинного та безпрецедентного тиску на операційну діяльність компанії з боку АМКУ.

Компанія подала апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, а також повідомила комітет про свій намір продовжувати захищати свої права в судах вищої інстанції та міжнародному інвестиційному арбітражі.

Контекст. У жовтні минулого року Антимонопольний комітет України вирішив оштрафувати тютюнові компанії з фабриками в Україні та найбільшого дистриб'ютора сигарет в країні «Тедіс Україна» на 6,5 млрд грн за порушення закону про захист економічної конкуренції.

Глава АМКУ Юрій Теретьев пояснив це тим, що гравці узгоджували свої дії та встановили з усіма потенційними дистриб'юторами, крім «Тедіс Україна», такі договірні умови, які унеможливлювали їхню появу на тютюновому ринку.

Згодом The Page запитало оштрафованих гравців, як вони розцінюють рішення АМКУ. Компанії не погодилися з рішенням комітету та оголосили про намір його оскаржити.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉