Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Приватбанк шукає $1 млрд Коломойського від продажу акцій КЗРК російському бізнесмену

Ігор Коломойський продав 50% акцій КЗРК російському бізнесмену Воєводіну

Ігор Коломойський продав 50% акцій КЗРК російському бізнесмену Воєводіну

Ігор Коломойський продав 50% акцій Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК) росіянину Михайлу Воєводіну за $926 млн. Приватбанк намагається знайти та забрати ці кошти, розповідає NV Бізнес.

Видання посилається на опубліковане 31 січня 2023 рішення Високого суду Лондона, згідно з яким той посилив дії судового наказу про всесвітній арешт активів (WFO, Worldwide Freezing Order) колишніх власників Приватбанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Тепер WFO можна застосувати до операцій, проведених протягом останніх 5 років, тобто після введення всесвітнього арешту. Це стосується дивідендів, їхнього розподілу чи іншого доходу, а також банківських рахунків на суму понад мільйон фунтів стерлінгів

У британському суді Приватбанк звинувачує колишніх власників у виведенні майже $2 млрд. Натепер сума дорівнює $4 млрд з урахуванням відсотків, наведено в публікації дані Приватбанку.

Quote«У 2017 році Високий суд Лондона ухвалив рішення на користь банку, наклавши всесвітній арешт на активи Коломойського та Боголюбова до остаточного розв'язання спору. У переліку активів, які Коломойський надав суду у 2018 році, під номером 112 фігурувало право на отримання ним із Боголюбовим $926,8 млн компенсації за 100% компанії Kadis, яка володіє 50% компанії Starmill Limited — безпосереднього власника КЗРК», — йдеться в публікації.

З матеріалів справи випливає, що Приватбанк намагався поширити WFO, зокрема, на виплати Коломойському та Боголюбову за акції комбінату. Рішення, що було отримано 31 січня, потенційно дозволяє це зробити.

Нагадаємо: у лютому 2023 року компанія JKX Oil&Gas Ігоря Коломойського, що спеціалізується на розвідці та видобутку вуглеводнів у Росії та Україні, перереєструвалася в приватну компанію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини