Facebook Pixel

КЗРК виплатить 9 мільярдів дивідендів Ахметову та Коломойському

Акціонери «Криворізького залізорудного комбінату» (КЗРК) вирішили розподілити прибуток, зокрема виплатити дивіденди в розмірі 8,84 млрд грн за зазначені періоди.

Відповідне рішення затверджено в річному звіті про діяльність підприємства в 2013-20 рр., передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Акціонери також ухвалили рішення про зміну типу товариства з ПАТ на ПрАТ, внесли зміни до статуту, провели кадрові перестановки в наглядовій раді, ревізійній комісії та правлінні.

Telegram Logo

Збори прийняли до відома, що за станом на 31 грудня 2020 року нерозподілений прибуток товариства становив 8,88 млрд грн. При цьому ухвалено рішення частину нерозподіленого прибутку в сумі 43,7 млн грн перерахувати в резервний капітал товариства.

КЗРК спеціалізується на підземному видобутку залізної руди. Виробляє руду агломераційну, з вмістом заліза 56-63,5% для виробництва агломерату, а також руду доменну, з вмістом заліза 46-50% для виробництва чавуну.

За підсумками 2020 року збільшив чистий прибуток на 7,1% порівняно з 2019 роком — до 1,7 млрд грн із 1,58 млрд грн.

За даними Нацдепозитарію на IV квартал 2020 року, основним акціонером КЗРК є компанія Starmill Limited (Кіпр), якій належить 99,88% акцій. Кінцевими власниками КЗРК є СКМ Ріната Ахметова та група «Приват».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини