Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Суд відібрав у Коломойського контроль над аеропортом у Дніпрі — Борис Філатов

Третій апеляційний суд Дніпра підтвердив рішення суду першої інстанції щодо скасування права компанії «Міжнародний аеропорт «Дніпропетровськ» Ігоря Коломойського експлуатувати дніпровське летовище. Про це у вівторок, 7 лютого, повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Quote«Кілька місяців тому ми оголосили, що мерія Дніпра спільно з НАБУ відсудили аеропорт у Коломойського. Тоді всі говорили, що треба чекати на апеляцію, перш ніж рішення набуде чинності. Тепер, після всіх судових суперечок, «хвороб» суддів, численних перенесень засідань та інших дивних див, ми виграли цю справу. Зараз можу сподіватися, що Коломойський більше не паразитуватиме на аеропорту міста», — заявив Філатов.

За словами політика, рішення щодо аеропорту чекає на оскарження у Верховному Суді, але він упевнений, що аеропорт уже вдалося забрати в Коломойського.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2022 року Дніпровський окружний адміністративний суд скасував право експлуатації Дніпропетровського аеропорту компанії Ігоря Коломойського.

Нагадаємо: 1 лютого правоохоронці провели обшуки в Ігоря Коломойського, пов'язані з розслідуванням привласнення 40 млрд грн ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта». За повідомленням СБУ, йдеться про «виведення великих партій нафтопродуктів на афілійовані компанії, ухилення від сплати податків, формування безнадійної заборгованості нафтопереробного та нафтовидобувного заводів, що призвело до знецінення та зниження вартості їхніх активів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉