Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гривня в п’ятірці недооцінених валют світу, а у Philip Morris проблеми з силовиками – головне за 12 липня


Добрий ранок!

Що в Україні краще, ніж в США? Біг Мак коштує дешевше. Це, принаймні на думку авторитетного видання The Economist, говорить про те, що українська валюта недооцінена в два з половиною рази. Правда британські журналісти в цьому схожі на «британських вчених». Вони сказали цікавий факт, але не зрозуміло що з цим робити. А тим часом силовики підозрють міжнародну тютюнову компанію Philip Morris International у тому, що вона щось порушила при підписанні мирової угоди з українськими фіскальними службами. А добре справи йдуть у Приватбанку – він поставив грошовий рекорд. Але про все по порядку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Новини коротко

Гривня — одна з найбільш недооцінених валют світу. Згідно зі свіжим Індексом Біг Мака, який опублікувало британське видання The Economist, найвідоміший гамбургер компанії МасDonald’s в Україні більш як в два з половиною рази дешевше, ніж у США (57 грн проти 147 грн). Тому, за розрахунками видання, справедливий курс української валюти повинен складати 10 грн за американський долар. Україна за цим показником входить до п’ятірки країн з найбільш недооціненою валютою разомі з Румунією, ПАР, Малайзією і Росією.

У митників і податківців у Харківській області пройшли обшуки. Їх провело Державне бюро розслідувань. Представників обласного управління Державної фіскальної служби і Харківської митниці підозрюють у порушеннях при підписанні мирової угоди з тютюновою компанією Philip Morris. ГПУ і СБУ почали кримінальне провадження.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Приватбанк отримав рекордний прибуток. За перше півріччя 2019 року його чистий прибуток склав 18,3 млрд грн. Це в 2,6 рази вище, ніж за аналогічний період минулого року. І є рекордом за всю історію установи. Чистий процентний дохід склав 9,8 млрд грн, а комісійний 8,5 млрд грн.

«Нафтогаз» залучив понад $1 млрд. Компанія розмістили два транші єврооблігацій. Перший – на $335 млн під 7,375% терміном на 3 роки. Другий – на 600 млн євро під 7,125%. Гроші на рахунок компанії повинні надійти 19 липня. Засоби компанії необхідні для закупівлі газу. У цьому році закінчується контракт на транзит з російським «Газпромом». З 1 січня Москва може почати обмежувати його постачання. Для безпечної роботи української газотранспортної системи можуть знадобитися додаткові обсяги.

Конгрес США схвалив заборону на операції з держборгом США. Ця санкція передбачена в поправці до законопроекту про оборонний бюджет країни на 2020 рік. Вона введена через російське втручання в американські вибори в 2016-му році. Санкції можуть бути зняті, якщо американська влада не виявить втручання РФ у виборчий процес в США протягом одного виборчого циклу.

Також читайте на The Page

А для любителів довгих форм ми пропонуємо ознайомитися зі статтею «Трава в законі. Для чого в Україні хочуть дозволити медичну марихуану», в якій розповідається про легалізацію канабісу в Україні та світі. А також прочитати велике інтерв’ю з людиною, яку називають куратором від партії «Слуга народу» в Києві, власником девелоперської компанії SAGA Development Андрієм Вавриш.

Коментарі

Всі новини