Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Грету Тунберг затримали під час еко протесту: що відомо

Затримання під час протесту. Фото з соціальних мереж

Затримання під час протесту. Фото з соціальних мереж

Грету Тунберг було затримано поліцією під час демонстрації в Німеччині. 20-річна екологічна активістка брала участь у протестах проти знесення села Лутцерат. Про це пише WELT.

Кілька сотень демонстрантів зібралися біля села Лютцерат, яке було розчищено та заплановано до зносу. За словами поліції, коли люди відокремилися від демонстрації та попрямували у бік кар'єру Гарцвайлера, поліція застосувала палиці, перцевий аерозоль та офіцерів на конях. Танберг був у складі групи демонстрантів, які були оточені поліцією. Цей карʼєр поліцейські назвали «крутим та надзвичайно небезпечним».

Поліція повідомила, що активістка не була заарештована, а була винесена і зараз утримується разом з іншими протестувальниками.

Прес-секретар поліцейського управління Ахена Дана Ціммерманн повідомила інформаційному агентству AFP, що всі ці люди повинні були залишатися під вартою доти, доки не будуть встановлені їхні особи. Якщо дехто не хоче цього, «тоді всім доведеться почекати».

Однак це не є арештом у юридичному значенні. Як тільки особи всіх учасників було встановлено, групу вивезли з небезпечної зони автобусами, а потім відпустили. Фотограф інформаційного агентства Reuters пізніше бачив, як Тунберг сиділа одна у поліцейському автобусі.

Контекст. Територія Лютцерат належить фірмі RWE. Її готують до зносу, щоб розширити шахту Гарцвайлер. За даними компанії та міністрів, це рішення допоможе забезпечити енергетичну безпеку Німеччини в найкоротші терміни. Однак екоактивісти виступають проти використання викопного палива, а тому проти розширення шахти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини