Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чому Грета — людина року, а Трамп — ні

Яна Панюшкіна
редакторка The Page Style

Екоактивістка Грета Тунберг стала людиною року за версією журналу Time і «зробила» Дональда Трампа, причому двічі.

Президент США також був серед претендентів, а його обійшли. Рішення редакції Time він назвав безглуздим, про що написав у твіттері:

QuoteТак нерозумно. Грета має попрацювати над її проблемою керування гнівом, а потім сходити на добрий старий фільм з другом! Заспокойся, Грета, заспокойся!

І даремно це зробив, оскільки зайшов на територію підлітків — в соцмережі. Не треба дорослому чоловікові зв'язуватися з 16-річною дівчинкою — це і негарно, і безперспективно. Грета перемогла, навіть не відповідаючи, а просто змінивши запис у біографії:

QuoteТінейджерка, що працює над своєю проблемою керування гнівом. Зараз заспокоююсь і дивлюся добрий старий фільм з другом.

Нове перемагає старе, і справа зовсім не у віці. Проблеми екології існують, навіть якщо їх не визнавати і сміятися над Гретою Тунберг. Наприклад, цими проблемами вже півстоліття займається Римський клуб — світовий «мозковий центр», куди входять науковці, фінансисти та політики.

Почесний президент Римського клубу Ернст Ульріх фон Вайцзеккер в інтерв'ю The Page розповів, якщо рівень води підніметься хоча б на п'ять метрів, в світі буде мільярд біженців. І обурювався, що екстрену кліматичну ситуацію бачать багато країн, крім США: «Президент цієї країни відмовляється вчитися. Він згодовує людям брехню і пишається цим. Це ж неймовірно!»

І ще це немодно. Один з основних трендів в світі — sustainability. Цим словом називають стійкість до впливу навколишнього середовища людини. Мова про дбайливе ставлення до природи і розумне споживання. Про такі наміри заявляють всі модні будинки. З цією метою LVMH почала співпрацю зі Стеллою Маккартні, що стало однією з головних бізнес-подій у світі моди в 2019-му році.

Мода на другому місці в списку індустрій, які найбільше забруднюють планету. На першому – нафтова промисловість. Тут теж чекають змін. Новина про те, що Ford запускає электроджип Mustang Mach-E, який конкуруватиме з Tesla, — одна з ластівок.

Наступний тренд — достатність. Це коли люди бережуть природу, відмовляючись від подорожей. Щоправда, для України не такий вже актуальний, тим не менш, він є й набирає силу.

Загалом, щоб бути людиною, треба слідувати трендам і не ображати дівчаток.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі
Всі новини