Яна Панюшкіна
Яна Панюшкіна
редакторка The Page Style

Модний «Оскар»: права жінок, сукні для чоловіків і боротьба за природу

Коронавірус відійшов на другий план. Головна тема зараз (і, я думаю, буде однією з головних ще пару днів) — «Оскар». Нагороди вручили, переможців обговорили, тепер взялися за вбрання. Як водиться, експерти обрали найкращі й найгірші сукні та костюми, а зараз обговорюють, що все це означає для моди.

Яна Панюшкіна
Яна Панюшкіна
редакторка The Page Style

Головні теми світу моди: коронавірус, бодіпозитивна Бейонсе і 50-річна Джей Ло

Головна тема — коронавірус з міста Ухань. Китай спорожнів, іноземних громадян евакуюють, місцевим радять зайвий раз не виходити на вулицю, більшість магазинів закрита, покупців немає. Виживають переважно продуктові крамниці. Торгівля могла б піти в інтернет, але й тут є свої нюанси: багато людей побоюються посилок, точніше, того, що можуть від цих посилок заразитися. Заспокійливі коментарі дали вже майже всі компанії, починаючи від «Укрпошти» і закінчуючи DHL, тільки це не допомагає. Хто б що не казав, а страх нікуди не йде. Особливо в Китаї.

Яна Панюшкіна
Яна Панюшкіна
редакторка The Page Style

Чому важливі для бізнесу п'ять «Греммі» Біллі Айліш

Цього року тріумфатором Греммі стала 18-річна Біллі Айліш. Дівчинка з дивним кольором волосся, одягнена в оверсайз і з піснями, тексти яких дратують дорослих (але водночас звертають на себе увагу) — все, як люблять підлітки. У 16 Біллі потрапила до списку Forbes «30 до 30». Тоді в інтерв'ю вона розповіла, що вирішила робити кар'єру співачки в дитинстві, першу роботу отримала в 11 років (у кінному клубі), сама працює за 100000000 годин на тиждень і не вважає себе мілленіалом. Зараз мотивує шанувальників:

Яна Панюшкіна
Яна Панюшкіна
редакторка The Page Style

Чому Грета — людина року, а Трамп — ні

Екоактивістка Грета Тунберг стала людиною року за версією журналу Time і «зробила» Дональда Трампа, причому двічі.