Facebook Pixel

Модний «Оскар»: права жінок, сукні для чоловіків і боротьба за природу

Яна Панюшкіна
редакторка The Page Style

Редакторка The Page Style Яна Панюшкіна про те, що обговорюють у світі моди та краси

Коронавірус відійшов на другий план. Головна тема зараз (і, я думаю, буде однією з головних ще пару днів) — «Оскар». Нагороди вручили, переможців обговорили, тепер взялися за вбрання. Як водиться, експерти обрали найкращі й найгірші сукні та костюми, а зараз обговорюють, що все це означає для моди.

Фото: Troy Harvey / ©A. M. P. S. A.

Фото: Troy Harvey / ©A. M. P. S. A.

Хоакін Фенікс

Головне досягнення минулої церемонії — це те, що екостійка мода прийшла на червону доріжку. Хоакін Фенікс, коли отримував статуетку, не тільки розповів, як треба берегти природу, але й одягнув свій старий смокінг Stella McCartney, в якому відвідує всі заходи з дрес-кодом Black Tie.

Фото: Phil McCarten / ©A. M. P. S. A.

Фото: Phil McCarten / ©A. M. P. S. A.

Джейн Фонда

Так само вчинила і Джейн Фонда: одягла сукню Elie Saab, в якій позувала на Каннському кінофестивалі шість років тому. Акторка заявила, що більше не купуватиме новий одяг, бо модна індустрія забруднює планету. На сцену вона також захопила червоне пальто. Це був подвійний знак. З одного боку, цю річ уже бачили в пресі: в пальто Фонда брала участь в акціях протесту проти змін клімату (її навіть заарештували). З іншого боку, це була її остання покупка. Поповнювати гардероб Джейн Фонда не має наміру.

Фото: Nick Agro / ©A. M. P. S. A.

Фото: Nick Agro / ©A. M. P. S. A.

Марго Роббі

Вінтажний наряд вибрала Марго Роббі. Це кутюрна сукня Chanel з весняної колекції 1994 року. Хоча акторка — офіційне обличчя Chanel і могла дозволити собі будь-яку новинку модного будинку.

Що це означає для нас? Те, що мати одне-два вбрання на вихід тепер буде не те що пристойно, а навіть модно. До того ж це правило можна поширювати на весь гардероб і, як Стів Джобс, ходити у водолазці, джинсах однієї й тієї ж моделі та улюблених кросівках. Правда, ви будете в авангарді, адже з сотні зірок на «Оскарі» старі наряди вибрали лише троє.

Фото: Nick Agro / ©A. M. P. S. A.

Фото: Nick Agro / ©A. M. P. S. A.

Наталі Портман

Друга тема — боротьба за права жінок. Тут активісткою стала Наталі Портман. Поверх сукні Dior вона одягла накидку з вишитими іменами жінок-режисерок, які заслуговували, але не потрапили в номінацію. На думку акторки, це негарно і ганебно.

Частково сюди можна віднести й Біллі Айліш. Вибираючи костюм-оверсайз Chanel, вона нічого такого не думала, а вийшло так, що жінкам це сподобалося: навіщо вдягати вузьке або те, що обтягає, якщо навіть на найолдскульніший урочистий захід можна прийти у чомусь зручному.

Фото: Nick Agro / ©A. M. P. S. A.

Фото: Nick Agro / ©A. M. P. S. A.

Біллі Портер

Третя тема — права чоловіків. Їх захищає Біллі Портер. Він не погоджується зі звичною точкою зору, що жінкам можна носити чоловічі костюми, а сукні чоловікам — не можна. Минулого разу актор одягнув смокінг зі спідницею. Цього року відзначився в сукні Giles Deacon. Тут, звісно, навряд чи щось зміниться. Але Біллі Портер лише за рік став модною зіркою та найочікуванішим гостем на всіх червоних доріжках.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора