Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гладковський-молодший повернувся до України й одразу отримав підозру без затримання

Син експершого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олега Гладковського Ігор отримав обвинувальний акт, який має бути направлено до суду. Це відбулося після того, як Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оголосило Ігоря Гладковського в розшук.

Про це повідомила пресслужба НАБУ.

Гладковський, якого підозрюють у справі щодо постачання товарів компанією «Оптімумспецдеталь», прилетів до аеропорту «Бориспіль», однак його не затримали попри оголошення в розшук. Його також підозрюють у низці інших справ щодо підприємств держконцерну «Укроборонпром».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Згідно з даними СБУ, саме завдяки Гладковському у 2015-2017 роках «Оптімумспецдеталь» мало преференції під час укладання договорів із підприємствами «Укроборонпрому». За це він мав отримувати 50% незаконного прибутку. Так, за одним із договорів він отримав 950 тис. грн.

Гладковський тричі не з'являвся до САП для отримання обвинувального акта, хоча наприкінці 2020 року йому відкрили матеріали слідства.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Проєкт Bihus.Info в лютому 2019 року випустив фільм, у якому йшлося про те, що Ігор Гладковський та інші високопосадовці постачали оборонним підприємствам контрабандні російські деталі й деталі з українських військових частин за завищеними цінами. Це відбувалося через фірми-«прокладки».

Розмір розкрадань склав приблизно 250 млн грн. Журналісти стверджували, що до цих дій причетний сам Олег Гладковський. Через це його звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО. Водночас НАБУ відкрило провадження за фактом розкрадання.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини