Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Розкрадання в оборонпромі. НАБУ оголосило в розшук сина Гладковського

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оголосило в розшук сина експершого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олега Гладковського — Ігоря, через справу щодо поставок товарів компанією «Оптімумспецдеталь».

Як повідомили в пресслужбі НАБУ, відомство має достатньо підстав вважати, що Ігор Гладковський переховується від органів слідства і суду та ухиляється від кримінальної відповідальності. Його, зокрема, підозрюють в ч.2 ст.369 Кримінального кодексу України (зловживання впливом) у справі про поставки товарів «Оптімумспецдеталлю» та інших підприємств для держконцерну «Укроборонпром».

НАБУ оголосило Ігоря Гладковського в розшук

НАБУ оголосило Ігоря Гладковського в розшук

Зокрема, завдяки йому в 2015-2017 роках «Оптімумспецдеталь» отримувало преференції при укладанні договорів і розрахунків з підприємствами «Укроборонпрому». За це Гладковський мав 50% від загальної суми незаконно отриманого прибутку. По одному з договорів він отримав 950 тис. грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У відомстві додали, що наприкінці 2020 року Гладковському відкрили матеріали слідства для того, щоб він із ними ознайомився, зробити це він повинен був до 15 квітня 2021 року. Після цього він тричі не з'явився в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру для того, щоб отримати копію обвинувального акта.

Контекст. У лютому 2019 року проєкт Bihus.Info випустив фільм, в якому йшлося про те, що Ігор Гладковський та інші поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в кілька разів цінами. Робили вони це через три фірми- «прокладки». Розмір розкрадань склав близько 250 млн грн. Журналісти стверджували, що до тих схем був причетний сам Олег Гладковський.

Після цього останнього звільнили з посади першого заступника секретаря РНБО, а НАБУ відкрило провадження «за фактом заволодіння грошовими коштами державного бюджету України та державних підприємств».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини