Facebook Pixel

В.о. голови Фонду держмайна Ольга Батова подала у відставку

Виконувачка обов'язків голови Фонду державного майна Ольга Батова написала заяву про звільнення з посади 1-го заступника голови ФДМ за власним бажанням.

Про це Батова повідомила у Facebook, розмістивши на своїй сторінці в соцмережі скан заяви про звільнення.

Quote«Прошу звільнити мене з посади за власним бажанням 10.08.2022 року», – йдеться в заяві.

Раніше передбачалося, що її кандидатуру можуть винести на затвердження Верховною Радою.

Нагадаємо: Ольга Батова почала виконувати обов’язки голови ФДМ у лютому 2022 року після звільнення Дмитра Сенниченка. З грудня 2021 року вона обіймає посаду першої заступниці голови Фонду, а до цього була радницею ексголови відомства Сенниченка.

Як повідомлялося, 17 лютого Верховна Рада з другої спроби звільнила голову Фонду держмайна Дмитра Сенниченка. 27 січня цього не змогли зробити через технічний збій. Рішення підтримали 318 народних депутатів.

Сенниченко не був присутній на засіданні парламенту під час голосування за звільнення й, відповідно, не звітував перед парламентаріями. Він подав у відставку за власним бажанням ще в листопаді 2021 року. Сенниченко керував Фондом із листопада 2019 року.

Подякувати 🎉