Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рада не змогла звільнити голову ФДМ, він написав уже другу заяву

ВР не набрала голосів для відставки Сенниченка. Фото: УНІАН

ВР не набрала голосів для відставки Сенниченка. Фото: УНІАН

Рада під час сьогоднішнього засідання провалила голосування за відставку очільника Фонду держмайна Дмитра Сенниченка. Для його звільнення з посади забракло лише 3 голоси (223 із 226 необхідних). Через те він написав повторну заяву про звільнення, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами Сенниченка, ще як тільки-но обійняв посаду, він пообіцяв, що піде з неї через два роки. Він додав, що «подав заяву про відставку, бо те, що міг зробити на цій посаді, на мою думку, я вже зробив». Утім, очільник ФДМ висловив готовність всіляко допомагати своєму наступнику «у будь-якій якості – чи то радника, чи просто експерта». Про обіймання інших державних посад поки що не йдеться.

Сенниченко наголосив, що його не кликали в Раду для звітування про виконану ним роботу. Деякі нардепи заявляли про необхідність перенесення розгляду питання, оскільки глава ФДМ на засіданні відсутній, а звіту не було.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Якщо мене вранці не запросили, то я й не прийшов (для звіту – The Page). Але коли я побачив, що йдуть некоректні виступи в залі деяких політиків, коли бракувало голосів або була технічна помилка, то я прийшов, щоб показати, що це моє особисте бажання, що це моя добровільна відставка».

Дмитро Сенниченко

Дмитро Сенниченко

голова Фонду держмайна

Контекст. 18 листопада голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко заявив про відставку за власним бажанням.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини