Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сенниченко залишить Фонд держмайна «за власним бажанням» – ЗМІ

Дмитро Сенниченко. Фото: «Апостроф»

Дмитро Сенниченко. Фото: «Апостроф»

Голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко йде у відставку. Про це повідомило видання LB.ua з посиланням на власні джерела. Заяву буде оприлюднено найближчим часом, формулювання – «за власним бажанням».

Однією з головних причин відставки, за словами джерел, є «невдоволення окремих представників політикуму приватизацією, яка успішно стартувала, але може своєрідно вплинути на рейтинги влади».

Інформацію про звільнення Сенниченка підтвердив екснардеп Сергій Лещенко. За його словами, причиною звільнення стала приватизація заводу «Більшовик», що «пройшла під одного учасника».

Зазначимо: у серпні ЗМІ писали про те, що комітет ВР з питань економічного розвитку за дорученням спікера парламенту розглянув звернення про недоцільність подальшого перебування Сенниченка на посаді голови Фонду держмайна «через відсутність діалогу з громадськістю, приховані зв'язки та неправдиві дані в декларації». Відповідне рішення направили уряду для подальшого розгляду та вжиття заходів реагування.

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що Міністерство енергетики запропонувало відмовитися від ліквідації «Енергетичної компанії України» й передати їй держпакет акцій «Центренерго» та державні вугільні шахти. Проєкт відповідної постанови Кабмін схвалив 10 листопада. Усі 100% акцій нової компанії стануть об'єктом великої приватизації.

На початку листопада у відставку подали віцепрем'єр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, перший віцепрем'єр — міністр економіки Олексій Любченко та міністр оборони Андрій Таран.

Днями заяву про відставку подав міністр культури Олександр Ткаченко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини