Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Засновник «Яндекса» та брати Ротенберги потрапили під санкції Фінляндії

Фінляндія ввела санкції проти Ротенбергів та засновника «Яндекса». Фото: ecfr.eu

Фінляндія ввела санкції проти Ротенбергів та засновника «Яндекса». Фото: ecfr.eu

Увесь світ продовжує санкційний тиск на росію та російських олігархів через загарбницьку війну, яку рф розв'язала в Україні. Зокрема, до такого кроку вдалися у Фінляндії й запровадили обмежувальні заходи проти російських братів-олігархів Бориса та Аркадія Ротенбергів, а також бізнесмена Аркадія Воложа. Про це пише Speka з посиланням на місцеві ЗМІ.

Згідно з оприлюдненими даними, у Фінляндії було арештовано активи найбільшої російської пошукової компанії «Яндекс», після того як ЄС вніс засновника та генерального директора компанії Аркадія Воложа (представник близького оточення президента рф Володимира Путіна — The Page) до санкційного списку. Обмеження передбачають замороження товарів і цінних паперів, якими володіє, користується чи контролює Волож.

Цікаво, що «Яндекса», яким володіє Волож, у переліку санкцій ЄС немає. Хоча у Європі визнали, що «Яндекс» під час пошуку надає перевагу російським державним ЗМІ та державним наративам, а також видаляє контент, який критикує російський уряд і агресивну війну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Засновник «Яндекса» потрапив під санкції Фінляндії

Засновник «Яндекса» потрапив під санкції Фінляндії

Санкції проти Ротенбергів

Як вже йшлося раніше, під санкції Фінляндії потрапили й брати Ротенберги. Так, фінська влада заморозила акції Långvik Capital і її пакети у двох інших компаніях. Офіційно ці компанії зареєстровано на сина Бориса Ротенберга – Романа. Влада Фінляндії тепер також контролює холдинги в Helsinki Hall і спа-готель Långvik, що розташований на приморській території площею приблизно дев’ять гектарів.

Цікавим моментом у цій історії є те, що активи компаній, якими володіє чи керує Роман Ротенберг, заморожують. А от його самого й досі не було внесено до списку санкцій ЄС, хоча він давно фігурує в бізнесових справах батька та дядька. Так, у 2014 році Аркадій і Борис Ротенберги продали своє курортне майно та бізнес Роману за номінальну ціну — один євро. Згодом було укладено нову домовленість про власність: бізнес було передано компанії довгострокових партнерів Ротенбергів Мартті Ахдо та Ауво Ніінікето за ціною один євро. Водночас майно залишилося у власності Ротенберга.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Роман Ротенберг

Роман Ротенберг


Коментарі

Всі новини