Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Зеленський на три роки продовжив санкції проти російських телеканалів і IT-компаній

Санкції продовжені на три роки

Санкції продовжені на три роки

Президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 14 травня, яким оновлений список фізичних і юридичних осіб, проти яких запроваджуються санкції. Зокрема, він розширений «злодіями в законі» і іноземцями, які є «кримінальними авторитетами».

Також продовжуються на три роки санкції, введені указом президента Петра Порошенка у 2018 році (зі змінами 2019 і 2020 років).

Загальна кількість фізичних осіб, проти яких введені санкції, в новому указі становить 674, юридичних — 138 (три роки тому було відповідно 1748 і 756).

У списку юросіб є російські телеканали ВГТРК, «Перший канал», НТВ, «Звезда», ТНТ, «Росія сьогодні», «Рен ТВ» і інші, платіжні системи (російські «Вебмані», «Пеймастер», а також литовська "WM Transfer"), а також широкий перелік російських IT-компаній (включаючи «Мегасофт», «Ківі», «Лабораторія Касперського», «Доктор Веб», «Яндекс», «1С», «Парус», «Галактика»), а також їх філії. Санкції подовжено три роки.

У списку фізосіб, до яких продовжуються обмеження, є ватажок «ДНР» Денис Пушилін, ватажок «ЛНР» Леонід Пасічник, «глава» тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов, санкції до яких вводяться безстроково. Є також громадяни РФ: професор МДІМВ Євген Воронін, засновники «Корпорації Парус» Олексій Федоренко і «1С» Борис Нуралієв — до них санкції вводяться на три роки. Решта фігурантів списку — 557 «злодіїв в законі» а також 111 іноземців, які є «кримінальними авторитетами» — до них санкції вводяться безстроково.

Додатково. Україна підтримує санкції, які США ввели проти Ігоря Коломойського і його сім'ї. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

Росія розширила з 75 до 84 список українських компаній, проти яких введені санкції.

Президент Володимир Зеленський 2 лютого 2021 року ввів в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака і телеканалів Віктора Медведчука: «112 Україна», NewsOne, ZIK.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини