Facebook Pixel

«Перший транш санкцій». Британія ввела нові санкції проти Росії

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про нові санкції проти Росії після того, як президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності російських маріонеткових утворень — так званих «ДНР» і «ЛНР». Про це він заявив під час виступу в Палаті громад, передає Укрінформ.

За його словами, під персональні санкції потрапили бізнесмени Геннадій Тимченко, Ігор і Борис Ротенберги. Також під санкціями опинилися банки: «Россия», «ИС Банк», «Генбанк», ПАО «Промсвязьбанк» і «Черноморский банк развития и реконструкции».

Quote«Усі статки, які вони мають у Великій Британії, буде заморожено, а зазначеним особам буде заборонено в’їзд до країни», – додав Джонсон.

Він також наголосив, що Велика Британія заборонить своїм громадянам і компаніям вести бізнес із цими особами.

За словами прем’єра, ці санкції є тільки першим «траншем».

Контекст. Увечері 21 лютого президент Росії Володимир Путін підписав укази про визнання незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР». Один із пунктів обох указів передбачає здійснення Росією функцій щодо підтримання миру на їхній території. Рішення Путіна зустріло широкий міжнародний осуд. Разом із РФ незалежність «ЛДНР» зголосився визнати поки що тільки президент Сирії Башар Асад.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉