Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фінляндія оголосила про надання 12 найбільшого пакета військової допомоги Україні на суму 400 млн євро

Фінляндія оголосила про надання 12 найбільших пакетів військової допомоги Україні на суму €400 млн. Фото: Інтерфакс

Фінляндія оголосила про надання 12 найбільших пакетів військової допомоги Україні на суму €400 млн. Фото: Інтерфакс

Міноборони Фінляндії анонсувало 12-й пакет військової допомоги для українських воїнів. Туди увійшли важке озброєння та боєприпаси, повідомляється на сайті Міноборони Фінляндії.

Зазначається, що таке рішення ухвалив президент країни Саулі Нііністьо 19 січня за пропозицією уряду. За оцінками, пакет коштує більш як 400 млн євро.

Quote«Україна все ще потребує підтримки в оборонній боротьбі. Набір обладнання, який буде відправлено зараз, явно найбільший із раніше доставлених. Фінляндія постачає Україні важке озброєння та боєприпаси», — заявив міністр оборони Мікко Савола.

Усі деталі щодо озброєння, яке прямує в Україну, поки що не розголошують із міркувань безпеки. Однак стверджується, що перелік складався з огляду на потреби ЗСУ та ресурси Фінляндії.

Нагадаємо, що в парламенті Фінляндії закликали уряд надати Україні танки Leopard 2. Надання Україні зброї, яке є одним із найкращих у світі, могло б не лише відіграти значну роль у посиленні боєздатності ЗСУ, а й дати старт дискусії щодо постачання сучасних танків українській стороні й іншими країнами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини