Facebook Pixel

Трансформатори, генератори та шкільні меблі: Фінляндія відправила в Україну нову партію допомоги

У МЗС Фінляндії повідомили про відправлення чергової партії гуманітарної допомоги для України. Її буде доставлено п’ятьма вантажівками, йдеться в повідомленні відомства.

Що в черговому пакеті допомоги від Фінляндії

19 і 20 грудня з Фінляндії вирушили вантажівки з невеликими генераторами, обладнанням для лікарень і матеріалами для очищення води. 22 грудня в Україну виїхала машина з трансформаторами для української енергомережі. Також фіни вперше надіслали нам шкільні меблі.

Quote«Безперервні бойові дії, наближення зими та атаки рф, особливо на енергетичну інфраструктуру, ускладнюють умови життя в Україні. Мільйони людей залишилися без електрики, тепла та води. Ситуація є дуже серйозною для мирного населення, і Україна потребує великої допомоги. Я хотіла би подякувати всім, хто надав допомогу. Фінляндія й надалі надаватиме допомогу відповідно до запитів України. Я сподіваюся, що бажання фінів допомогти залишиться високим», — говорить міністерка внутрішніх справ Кріста Мікконен.

Що Фінляндія готується надіслати найближчим часом

МЗС країни спільно з донорами готують нові пакети гуманітарної допомоги. До їхнього складу ввійде енергетичне обладнання, зокрема, пристрої резервного живлення, трансформатори та різноманітні електротехнічні мережеві компоненти.

Контекст. Днями Казахстан передав 41 генератор українським медзакладам. До цього ЮНЕСКО 22 грудня передала Україні 14 генераторів для закладів культури. 21 числа Грузія оголосила про відправлення в Україну 25 генераторів потужністю від 150 до 500 кВт.

Відправлення в Україну 2,5 тис. побутових генераторів анонсували також в ОАЕ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉