Facebook Pixel

Грузія відправила в Україну 25 генераторів промислового призначення: чим вони допоможуть

Грузія оголосила про відправлення в Україну 25 генераторів потужністю від 150 до 500 кВт. Як повідомляє Посольство України в Грузії, їх закупив уряд країни за понад 1,4 млн ларі спеціально для того, щоб відправити нам.

Йдеться про генератори промислового призначення. Їхньої потужності вистачить для забезпечення безперебійної роботи лікарень, ТЕЦ і ТЕС, насосних агрегатів для постачання питної води та інших життєво важливих об'єктів.

Quote«Завдяки допомозі та підтримці наших друзів і союзників, зокрема з братньої Грузії, ми виграємо цю битву зі світовим злом – російським фашизмом. Жодні крилаті чи балістичні ракети, ударні БпЛА та дрони-камікадзе, які зараз майже щодня запускають військові злочинці путінської росії по житлових будинках і електростанціях, не здатні поставити народ України на коліна, а тільки зміцнюють нашу наснагу до повної та безповоротної перемоги на російськими загарбниками», — йдеться в повідомленні посольства.

Контекст. Україна вже давно просила Грузію про допомогу електрогенераторами, однак влада країни відповіді, як, власне, й потрібного обладнання, не давала. На початку цього місяця лідер владної партії Грузії Іраклій Кобахідзе заявив, що країна просто не має генераторів і трансформаторів великої потужності, про які просить українська сторона. Він не виключив, що його країна теоретично могла б закупити їх в інших держав і передати Києву, але водночас не уточнив, чи буде це зроблено.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉