Facebook Pixel

У Грузії ще на пів року продовжили дію програми допомоги біженцям з України

Грузинська влада вирішила ще на пів року продовжити дію програми допомоги громадянам України, що втікали від війни. Про це в середу, 26 жовтня, поінформував очільник Міністерства охорони здоров’я Грузії Зураб Азарашвілі, пише місцеве видання «Новини – Грузія».

Quote«Ми маємо спеціальні пункти на кордонах, куди можна звернутися за допомогою. Ми допомагаємо сім'ям із щомісячною орендною платою, а також надаємо соціальну допомогу. Вони отримують таку саму допомогу, як грузинські біженці з Абхазії та Цхінвалі. Ми продовжили цю програму на шість місяців», — сказав Азарашвілі.

За даними міністра, натепер у країні понад тисячу українських біженців отримують по 45 ларі (604 грн) соціальної допомоги на щомісячній основі. Ще майже пів тисячі родин з України отримують кошти для покриття витрат на оренду житла – по 300 ларі на сім’ю (4027 грн).

Офіційні дані посольства України в Грузії свідчать, що нині на території країни перебувають майже 26 тис. українців, з яких приблизно 7 тис. – неповнолітні.

Контекст. Свіже дослідження Gradus Research показало, що понад 70% українських біженців готові повернутися додому за першої нагоди.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉