Facebook Pixel

Казахстан передав 41 генератор українським медзакладам: які області їх отримали

Казахський бізнес передав Україні 41 електрогенератор. Пристрої, які вже прибули на територію нашої країни, призначені для забезпечення безперебійної роботи медичних закладів. Вартість переданого Казахстаном енергетичного обладнання становить майже $500 тис., інформує Міністерство охорони здоров’я України.

Очільник МОЗ Віктор Ляшко наголосив, що медична система має бути готовою до будь-яких викликів в умовах відключень електроенергії. Отримані генератори вже передали до областей, що перебувають під обстрілами російського окупаційного війська — Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської та інших.

Quote«Спільно з партнерами ми докладаємо максимум зусиль, аби в умовах знеструмлення лікарні й далі працювали та виконували своє головне завдання — рятувати життя. Кожен генератор — це гарантія безперебійної роботи операційних, реанімацій і кисневих станцій», — наголосив він.

Контекст. Раніше відправлення в Україну 2,5 тис. побутових генераторів анонсували ОАЕ. ЮНЕСКО 22 грудня передала Україні 14 генераторів для закладів культури. 21 числа Грузія оголосила про відправлення в Україну 25 генераторів потужністю від 150 до 500 кВт.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉