Facebook Pixel

Ситуація зі світлом у Києві: на лівому березі стало краще, трамваї та тролейбуси не ходять

У Києві в цілому ситуація з електропостачанням залишається без змін. У Yasno повідомили про поступове нарощування потужності на лівому березі, тоді як на правому — все ще немає такої можливості через пошкодження ключових точок.

Відключення електроенергії у Києві та області 24 грудня

У суботу, 24 грудня, у Києві та області продовжують тривати екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень поки що не актуальні.

Перевірити наявність поточних відключень у ДТЕК пропонують за наступним посиланням.

Quote«Зараз в місті не має бути людей, у яких світло не відновилося з моменту останнього обстрілу. Та може бути таке, що під час увімкнення потужності перевантажуються мережі і трапляються аварії. Іноді система мережам їх не показує і дізнатися про них вони можуть тільки із заявки від користувачів. Тому, якщо на ресурсах ДТЕК Київські електромережі є інформація, що у вас світло є, а по факту його немає — повідомте про це колегам у цифрові канали», — зазначив гендиректор Yasno Сергій Коваленко.

Громадський транспорт у Києві: як курсує 24 грудня 2022 року

Наземний електротранспорт у Києві: чи працює 24 грудня 2022 року

23 грудня увечері міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про припинення функціонування трамваї та тролейбусів у зв’язку дефіцитом електроенергії в столиці

На кожен маршрут замість них міська влада випустила автобуси. Ба більше перечення забезпечують також приватні перевізники — 846 автобусів працюють на 98 маршрутах.

Quote«Аби забезпечити перевезення киян на маршрутах, де їздили трамваї і тролейбуси, ми випустили 222 автобуси. Це додаткових 38 автобусних маршрутів на заміну тролейбусам. Та 17 – на заміну трамваїв. Загалом на 126 автобусних маршрутах міста працюють 440 автобусів», зазначив він.

Метрополітен у Києві: як працює 24 грудня 2022 року

Столичне метро працює у штатному режимі. Тимчасово закриті дві станції — «Гідропарк» та «Дніпро», решта 50 — відкриті.

20 грудня у Києві відкрили станції метро «Хрещатик» та «Майдан Незалежності». Вони були закриті від самого початку російсткого вторгнення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉