Facebook Pixel

Столиця оговтується: яка ситуація в Києві з теплом, водою та світлом 23 грудня

Ситуація з електропостачанням у Києві хоча й дещо поліпшилася, у місті однаково тривають екстрені відключення світла. Спеціалісти безупинно працюють над відновленням мережі столичної енергосистеми, розповів керівник КМВА Сергій Попко.

Відключення електроенергії в Києві та області 22 грудня 2022 року

У столиці в п’ятницю знову відбуваються екстрені відключення світла. Раніше оприлюднені ДТЕК графіки стабілізаційних відключень наразі не актуальні.

Компанія пропонує перевірити наявність поточних відключень за посиланням.

Що в Києві з водо- та теплопостачанням 23 грудня 2022 року

У КМВА повідомили, що тепло та вода подається до осель у штатному режимі. Жителів верхніх поверхів багатоповерхівок попередили про можливий понижений тиск води.

Quote«Позитивної динаміки вдалося досягти завдяки відновлювальним роботам в енергосистемі та більш свідомому споживанню електроенергії мешканцями міста», — зазначив Попко.

Контекст. Напередодні премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що на вихід із найскладнішого випадку блекауту, коли взагалі все розбито, орієнтовно піде від 7 до 10 днів. За його словами, це теоретичні розрахунки енергетиків, бо світ досі такого не переживав. Шмигаль додав, що великою проблемою в разі блекауту може стати система опалення, збереження якої лежить на місцевій владі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉